هُل دادن تصویر سلفی گرفتن اخبار گوناگون

هُل دادن: تصویر سلفی گرفتن اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حمایت «احسان علیخانی» از حضور بانوان در ورزشگاه

روسای جمهور روسیه و فرانسه روز پنج‌شنبه بعد از دیدار در شهر «سن پترزبورگ» بار دیگر بر ضرورت حفظ توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران تأکید کردند.

حمایت «احسان علیخانی» از حضور بانوان در ورزشگاه

حمایت «احسان علیخانی» از حضور بانوان در ورزشگاه

عبارات مهم : سیاسی

روسای جمهور روسیه و فرانسه روز پنج شنبه بعد از دیدار در شهر «سن پترزبورگ» بار دیگر بر ضرورت حفظ توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران تأکید کردند.

احسان علیخانی در برنامه زنده “ماه عسل” در روز پنجشنبه (سوم خرداد ۹۷)، به نقد از رفتاری سیاسی با حضور بانوان در ورزشگاه ها با ظرافت گله کرد و گفت: چطور در وقت انتخابات و مواردی مشابه، حضور بانوان در ورزشگاه ها مشکلی ندارد؛ ولی بعد از تمام شدن کارزارهای سیاسی، همه چیز به باد فراموشی سپرده می شود!؟

احسان علیخانی در ادامه گفت: من مطمئنم حتی اراذل اوباش هم با حضور بانوان در ورزشگاه ها، رعایت می کنند و فضای استادیوم ها بهتر خواهد شد.

مجری برنامه ماه عسل در ادامه آرزو کرد که موانع جهت حضور بانوان برداشته شود.

البته در ماه عسل امسال این بار اول نیست که احسان علیخانی به قوانین مصوب دولت انتقاد می نماید،او پیش از این نیز، به فیلترینگ خبر رسان تلگرام انتقاد نموده ، و این عنوان را به چالش کشیده بود؛ که منجر به توبیخش گردید. حال باید ببینیم ، بعد از این برنامه صدا و سیما، چه واکنشی نسبت به احسان علیخانی خواهد داشت.

و آیا وی در ادامه ماه عسل همچنان، همین رویه را ادامه خواهد داد یا نه.

حمایت «احسان علیخانی» از حضور بانوان در ورزشگاه

واژه های کلیدی: سیاسی | انتقاد | برنامه | ورزشگاه | احسان علیخانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs